Ikona informacyjna
POMOC

Elektronicza kancelaria parafialna

Oferujemy system dla parafii do zarządzania elektroniczną kancelarią parafialną – Parochialis. Jest to system w pełni internetowy. Nie wymaga więc instalacji i jest łatwy w obsłudze, nawet dla niedoświadczonych użytkowników. System Parochialis zbiera w jednym miejscu wszystkie funkcjonalności potrzebne do sprawnego zarządzania elektroniczną kancelaria parafią. Moduł eKancelaria pozwala szybko i wygodnie, a co najważniejsze bezpiecznie, prowadzić kartoteki parafialne. eKancelaria spełnia wszystkie wymogi dotyczące RODO. Dbamy o bezpieczeństwo poprzez zabezpieczenia przed włamaniami i wykonywane codziennie kopie bezpieczeństwa. Wszystkie księgi parafialne, zawierające informacje o chrztach, ślubach, bierzmowaniach, intencjach mszalnych i tym podobnych, również dostępne są w naszym systemie. Korzystanie z nich w wersji cyfrowej oszczędza czas, dzięki możliwości wyszukiwania danych. Wszystkie dokumenty są przejrzyste, uporządkowane i mogą zostać wydrukowane. System działa na wielu stanowiskach równocześnie, a także obsługuje wszystkie popularne systemy operacyjne. Działa na systemach: Windows, iOS (MacOS), czy Android. Umożliwia to wprowadzanie danych do kancelarii z urządzenia mobilnego, na przykład podczas odwiedzin duszpasterskich.

 

Dlaczego wirtualna kancelaria parafialna to dobry wybór?

Przede wszystkim ważną kwestią, którą trzeba poruszyć to bezpieczeństwo wirtualnej kancelarii parafialnej, nasza firma może zabezpieczyć Państwo przed utratą danych lub nieautoryzowanym dostępem do nich przez osoby trzecie. Kolejnym istotnym elementem który jest ogromnym usprawnieniem w zarządzaniu kancelarią parafialną jest dostępność. Dostęp do parafii można mieć w każdym miejscu, bez potrzeby dostępu do ksiąg parafialnych, wystarczy jedynie urządzenie z dostępem do internetu. Wygoda korzystania z naszej usługi jest znacznie większa w porównaniu z tradycyjnym prowadzeniem parafii. System dla parafii oferowane przez naszą firmę zapewnia elegancki i prosty w obsłudze interface, z którym obcowanie jest przyjemne. Wirtualna kancelaria parafialna to krok w przyszłość i otwarcie się na nowe możliwości zarządzania parafią.

 

Dlaczego warto wybrać Parochialis?

  • Profesionalne podejście
  • Zapewnienie bezpieczeństwa danych
  • Przystępna cena dla dużych, średnich i małych pariafii
  • Doswiadczenie na rynku systemów dla parafii
  • Elektroniczna Kancelaria parafialna to rozwiązanie na wiele lat
  • Możliwość dostosowania strony według własnych upodobań
  • Integracja systemu ze stoną internetową dla parafii posiadających strony internetowe stworzone przez nas
  • System łatwy w obsłudze, który posiada funkcje ułatwiające prowadzenie kancelarii parafialnej

 

Dlaczego warto przenieść kancelarie parafialną do internetu?

Internet jest już tak powszechny dla nas w dzisiejszym świecie, że nie wyobrażamy sobie bez niego życia. Nawet osoby starsze są obecnie w stanie biegle posługiwać się laptopem czy komputerem. Mówi się: „Jeżeli nie ma cię w internecie, to nie istniejesz” jest to dość brutalne stwierdzenie, ale też trafne. Dzięki internetowemu oprogramowaniu dla parafii można poszerzyć parafię o nowych wiernych. Warto też pomyśleć o wierzących, którzy nie mogą sobie pozwolić na spacer do kancelarii parafialnej po informacje z powodów np. zdrowotnych a skorzystanie z wirtualnej kancelarii parafialnej może już nie być takim problemem. Zarządzanie kancelarią parafialną jest dużo prostsze, kiedy możemy zrobić to z dowolnego miejsca przez internet a nawet z telefonu. Ani parafia, ani nikt kto chciałby skorzystać z wirtualnej kancelarii parafialnej, nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania na swoim urządzeniu w przeciwieństwie do innych firm, które proponują podobne usługi. System dla parafii, który jest przeniesiony do internetu to też bezpieczna opcja w czasach możliwych ograniczeń przez sytuację pandemiczną (COVID-19), ponieważ w tym momencie wierni nie tracą połączenia z kancelarią.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/204.