Ikona informacyjna
POMOC

Parafie
w systemie Parochialis

Ogólnopolska baza danych parafii. Umożliwiamy wyszukiwanie i przeglądanie informacji na temat różnych parafii w Polsce. Parochialis oferuje wiele przydatnych funkcji, które ułatwiają interakcję z życiem parafii, m.in. ogłoszenia duszpasterskie czy kalendarz intencji mszalnych.


W celu wybrania parafii należy skorzystac z interaktywnej mapy lub listy udostępnionej pod nią. Można również przejść do zakładki dedykowanej poszczególnym województwom w Polsce.

REKLAMA

Wybrane realizacje

Pozostałe parafie

REKLAMA

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/204.