Ikona informacyjna
POMOC

Widok Kalendarza

Wygodny, łatwy w obsłudze widok intencji. Dostępny jest widok miesięczny, tygodniowy i dzienny. Ułatwia dodawanie intencji w konkretny dzień. Klikając na daną intencje w kalendarzu, możemy ją edytować.

wyblurowany przykładowy kalendarz

 

Dlaczego warto korzystać takiej formy?

Elekroniczny kalędarz z intejcjiami oraz ogłoszeniami parafialnymi jest wygodniejszy od klasycznej formy ponieważ dzięki wygodnemu widokowi kalendarza możemy w przejrzysty sposób zaplanować miesiąć. Przy systemie dla parafii z  elektronicznym kalendarzem nie musisz się martwić że braknie miejsca w kolumnie. Wpisywanie wielu intencji nie jest problemem, ponieważ nadmiar intencji na dany dzień jest zwijany, dzięki czemu widok kalendarza jest zawsze przejrzysty. Elektroniczy kalendarz na stronie w naszym systemie dla parafii jest również bardziej dostępny, ponieważ nie ma potrzeby sprawdzania kalędarza wywieszonego w na terenie kościoła, wystarczy dostęp do internetu. Kalendarz w takiej formie jest też ułatwieniem dla wiernych chcących założyć intencje na dany dzień, dzięki takiej metodzie są w stanie określić czy na dany termin jest jeszcze miejsce na nowe intencje. Wraz z systemem dla parafii wyposażonym w kalendarz elektroniczny w naszym programie do obsługi parafii zapewnia również brak ryzyka w duplikowaniu się intencji. 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/204.