Ikona informacyjna
POMOC

Edycja dokumentów przed wydrukiem

19 stycznia 2024

redakcja Parochialis.pl

“Edycja dokumentów przed wydrukiem” - nowa funkcja systemu Parochialis to nie tylko narzędzie do swobodnej modyfikacji treści dokumentów, lecz kompleksowe rozwiązanie, które dostarcza użytkownikom szereg funkcji usprawniających pracę z tekstem. 

 

Opcja podglądu przed wydrukiem pozwala na precyzyjne ocenienie, jak prezentuje się dokument na papierze, umożliwiając wprowadzenie ewentualnych poprawek przed drukiem. Dzięki funkcji dostosowywania tekstu i zmiany formatowania, pozwala na natychmiastową korektę wszelkich błędów, dostosowanie układu strony do indywidualnych preferencji i podgląd w czasie rzeczywistym. Moduł nie tylko ułatwia dostosowywanie treści do indywidualnych potrzeb, ale także chroni przed przypadkowymi modyfikacjami gdyż wbudowane funkcje pozwalają na przywrócenie tekstu do pierwotnej wersji. Proces edycji staje się bardziej intuicyjny i efektywny, eliminując konieczność wielokrotnego powtarzania wprowadzonych zmian. 

 

Dzięki  nowej funkcji “Edycji tekstu przed wydrukiem”, użytkownicy zyskują pełną kontrolę nad finalnym wyglądem swojego dokumentu przed jego fizycznym wydrukiem, co przyczynia się do oszczędności czasu i zwiększenia precyzji w tworzeniu profesjonalnych materiałów drukowanych.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/204.