Ikona informacyjna
POMOC

Przedstawiamy nową funkcję: WOLNE INTENCJE MSZALNE

12 czerwca 2023

redakcja Parochialis.pl

W najnowszej aktualizacji systemu Parochialis została wprowadzona innowacyjna funkcja o nazwie „Wolne intencje”.  Opcja ta pozwala na prezentację listy dostępnych intencji mszalnych w określonym przedziale czasowym, takim jak np. miesiąc lub dwa miesiące w przód. Dzięki temu parafianie mogą śledzić i wybierać wolne intencje, które można zarezerwować na msze święte.

 

Jak działa funkcja wolnych intencji mszalnych?

Jednym z głównych założeń funkcji 'Wolne intencje' jest umożliwienie parafianom sprawdzenie informacji o dostępności intencji mszalnych poprzez internetowy interfejs. Dzięki temu rozwiązaniu, parafianie mogą w prosty sposób sprawdzić, które intencje są wolne w wybranym okresie i zdecydować się na rezerwację mszy świętej w danej intencji.

 

Przy użyciu modułu rezerwacji intencji mszalnych online, użytkownicy mają możliwość dokonywania rezerwacji poprzez platformę internetową. Cały proces jest intuicyjny i przejrzysty, umożliwiając wygodne wybieranie wolnych intencji oraz rezerwowanie ich zgodnie z preferowanym terminem i dostępną ofertą.

 

Finalizacja procesu rezerwacji wolnej intencji

Po dokonaniu rezerwacji intencji mszalnej przez internet, parafianie proszeni są o osobiste zgłoszenie się do kancelarii parafialnej w celu złożenia ofiary za zarezerwowaną intencję. Istnieje również dodatkowa możliwość rozszerzenia funkcjonalności o bezpieczne płatności elektroniczne. Dzięki owocnej współpracy z renomowaną firmą Cashbill S.A., gwarantowane jest pełne bezpieczeństwo procesu transakcyjnego obsługiwanego przez system Parochialis.

 

System w kalendarzu podświetla intencje różnymi kolorami:

Czerwony - intencje zarezerwowane i opłacone
Żółty - intencje zarezerwowane i nieopłacone

Zielony - intencje wolne

 

Podsumowanie

Innowacyjna funkcja 'Wolne intencje' stanowi ważny krok w kierunku ułatwienia procesu rezerwacji intencji mszalnych dla parafian. Dzięki możliwości rezerwacji wolnych intencji online, integracji płatności elektronicznych, a także szybkiemu dostępowi do informacji, Parochialis staje się wszechstronnym narzędziem dostosowanym do współczesnych potrzeb parafii i wiernych. 

Sprawdź ofertę modułu 
Intencje mszalne online

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/204.