Ikona informacyjna
POMOC

Łatwy kontakt z pracownikami kancelarii parafialnej. Moduł wiadomości SMS

11 stycznia 2024

redakcja Parochialis.pl

Dzięki nowemu modułowi SMS można wysyłać wiadomości tekstowe do grup odbiorców (np. rada parafialna, pracownicy kancelarii, katecheci itp.) z panelu Parochialis. Jedyne co jest potrzebne to numery telefonów, aby adresaci mogli znaleźć się w grupie odbiorców.

 

Sam proces jest bardzo prosty. Aby wysłać wiadomość SMS z panelu Parochialis, należy:

  1. Wejść w zakładkę nowego modułu wiadomości SMS,
  2. Ustalić grupę odbiorców na przykład księża wikariusze,
  3. Napisać wiadomość, którą mają otrzymać, a następnie wysłać.

Zupełnie jak na telefonie z tą różnicą, że na telefonie wyślemy SMSa tylko do jednej osoby, a w nowym module wiadomości SMS możemy wysłać do wszystkich na raz.

 

Dzięki nowemu modułowi wiadomości SMS nie trzeba przechowywać wszystkich numerów pracowników kancelarii, parafian czy ministrantów we własnym telefonie i wysyłać pojedynczych wiadomości z prywatnego numeru. Korzystając z takich rozwiązań chronimy swoją prywatność, ponieważ odbiorcy dostając wiadomość SMS wysłaną z panelu Parochialis widzą jedynie informacje o nadawcy, bez widocznego numeru telefonu.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.


Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest InnyWymiarStron, siedziba: Katowice, Gliwicka 234/204.